Yelkenler Kardeşlik Kupası İçin Yarıştı

48
Görüntüleme

Bu yıl yedinci kez düzenlenen Kardeşlik Kupası, 06 Kasım 2022 tarihinde MASS Arıtma Sistemleri ana sponsorluğuyla gerçekleştirildi.

Marmara Yelken Kulübü tarafından, MASS Arıtma Sistemleri A.Ş. ana sponsorluğunda, 06 Kasım Pazar günü Caddebostan açıklarında düzenlenen Kardeşlik Kupası ile yelken tutkunları bir araya geldi.

1983 Yılında kurulan, su ve atıksu arıtma, altyapı ve çevre sektörlerinde anahtar teslimi işler yapımında yüklenici olup, 40 yıla yakın deneyimi ile ulusal ve uluslararası çok sayıda referansa sahip, sektöründe başarısını kanıtlamış bir mühendislik firması olan MASS Arıtma Sistemleri İnş.  A.Ş. ile 1958 yılında kurulmuş birçok milli sporcuyu ve başarıyı bünyesinde barındırmış, yelken sporunun özendirilmesi ve geliştirilmesini amaç edinmiş 64 yıllık Marmara Yelken Kulübü’nün bu güzel birlikteliği ile bu yıl 7.’si düzenlenen MYK – MASS Kardeşlik Kupası IRC, Destek ve Sportsboat sınıflarında yapıldı.

Havanın rüzgârsız olması nedeniyle gün bir yarışla kapandı. Aynı akşam saat 18:00’de Marmara Yelken Kulübü Lokalinde başlayan kokteylle; İstanbul İl Yelken Temsilcisi, Beşiktaş İlçe Spor Müdürü ve diğer yelken kulübü yöneticilerinin de katıldığı törenle dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Kardeşlik Kupası’nın her yıl daha da büyüyerek Türkiye’nin en kapsamlı yelken yarışlarından biri olması hedefleniyor.

ÖDÜL FORMU

Paylaş