M.Y.K TURK TELEKOM PRIME KUPASI

7-8 TEMMUZ 2018

SONUÇLAR

Overall

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 31, Scoring system: Appendix A
Rank SINIF Y.NO ADI SOYADI ADI SOYADI GENC YER/YAB KLUP Y1 Y2 Y3 Y4 Y5 Total Nett
1st PİRAT 1967 MURAT SUNTAY BARIS UNLU   YABANCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ 2.0 1.0 3.0 (4.0) 1.0 11.0 7.0
2nd PİRAT 1212 HALUK SUNTAY İRFAN GEZİCİ   YABANCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ 1.0 3.0 (5.0) 1.0 2.0 12.0 7.0
3rd PİRAT 777 BURAK CORA İRFAN PAPİLA   YABANCI FENERBAHÇE DOGUS (11.0) 2.0 2.0 3.0 3.0 21.0 10.0
4th PİRAT 1905 ÇAĞLAN KURUNER BEDİ ATASAGUN   YABANCI GALATASARAY YELKEN KULÜBÜ (4.0) 4.0 1.0 2.0 4.0 15.0 11.0
5th PİRAT 4405 Y. BURCIN AHISKALI OZGUR UCER   YABANCI MARMARA YELKEN KULÜBÜ 3.0 7.0 4.0 (13.0) 5.0 32.0 19.0
6th PİRAT 232 BARIS HARMANKAYA SAMI USLU   YERLİ MARMARA YELKEN KULÜBÜ 7.0 8.0 6.0 6.0 (10.0) 37.0 27.0
7th PİRAT 221 ALPER EKİM ALPER EKİM   YABANCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ 9.0 6.0 (10.0) 7.0 6.0 38.0 28.0
8th PİRAT 2002 CAN GÜMÜŞDAL EMRE AYAN   YABANCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ 8.0 5.0 7.0 (14.0) 12.0 46.0 32.0
9th PİRAT 1616 MUSTAFA ÖNCÜ NADİR AKIN   YERLİ BURSA YELKEN KULÜBÜ 10.0 10.0 9.0 5.0 (13.0) 47.0 34.0
10th PİRAT 4103 BURÇİN KANDEMİR BARLAS ATİLLA   YABANCI MARMARA YELKEN KULÜBÜ 5.0 (11.0) 11.0 11.0 8.0 46.0 35.0
11th PİRAT 212 METİN HEKİMOĞLU YETKİN TÜRKEN   YERLİ MARMARA YELKEN KULÜBÜ 6.0 9.0 13.0 8.0 (15.0) 51.0 36.0
12th PİRAT 300 CENKER BATURAY OBEN SABUNCU OGLU   YERLİ BAYRAMOĞLU YELKEN KULÜBÜ (12.0) 12.0 8.0 10.0 7.0 49.0 37.0
13th PİRAT 120 İLHAN BUĞRA SEDİD ULUTAŞ GENÇ YERLİ BAYRAMOĞLU YELKEN KULÜBÜ (14.0) 14.0 12.0 9.0 11.0 60.0 46.0
14th PİRAT 401 KEREM KILIÇ CEREN ÇİÇEK GENÇ YERLİ KAYTAZDERE YELKEN KULÜBÜ (18.0) 13.0 16.0 12.0 9.0 68.0 50.0
15th PİRAT 533 İLAYDA CANSU TÜFEKÇİ ENES AYTAR GENÇ YERLİ KAYTAZDERE YELKEN KULÜBÜ 16.0 15.0 14.0 (17.0) 16.0 78.0 61.0
16th PİRAT 303 AYLİN KILIÇARSLAN OSMAN KILIÇ   YERLİ BAYRAMOĞLU YELKEN KULÜBÜ (17.0) 17.0 15.0 16.0 14.0 79.0 62.0
17th PİRAT 7 LÜTFÜ CEYLAN KEREM IŞIKLAR   YERLİ İZMİT YELKEN KULÜBÜ 15.0 (18.0) 17.0 18.0 18.0 86.0 68.0
18th PİRAT 152 GENCER EMİROĞLU BURAK HASKAN   YERLİ İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ 13.0 16.0 (32.0 DSQ) 32.0 DNC 32.0 DNC 125.0 93.0
19th PİRAT 156 MURAT YÜCEL ERHAN CİVELEK   YERLİ KALAMIŞ YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 15.0 17.0 128.0 96.0
20th PİRAT 211 ÖMER ÖZTÜRK EGE TURAN   YERLİ ŞİŞECAM YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 222 MERT KÖSE ENES BİNGÜL GENÇ YABANCI ŞİŞECAM YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 400 EREN CAN ALTUN ATACAN ALOĞLU GENÇ YERLİ KAYTAZDERE YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 678 EMRE TÜRKSAL HAKAN SİM   YABANCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 276 BÜLENT DEVECİ OĞUZ SAYINER   YERLİ KALAMIŞ YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 141 ENGİN MARDİN AYHAN KADİR BORA   YERLİ İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 151 BAHADIR BOZDAĞ FATİH GÖKMEN   YERLİ İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 967 MUSTAFA DURMA EKİN OLCAY ŞAHİN   YERLİ KALAMIŞ YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 500 SERTAY BUDAK EMRE DEMİRCİ GENÇ YERLİ KAYTAZDERE YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 12 RASIM ZULFIGAROGLU UNSAL KOLDEMIR   YERLİ GOLCUK YELKEN KULUBU (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 678 DERİN ALP TÜRKSAL EREN KERIM TURKSAL   YABANCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0
20th PİRAT 1981 MERT TANINMIŞ DURAN İZGİ   YERLİ KALAMIŞ YELKEN KULÜBÜ (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 160.0 128.0

SEMRA BAYKURT


Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com