İBB Üst Düzey Yöneticileri Kulübümüzün Geleceği İçin Bir Araya Geldi.

799
Görüntüleme

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Sn. Murat Yazıcı Başkanlığında; Spor İstanbul Organizasyon Müdürü Sn. Yasemin Üner, Kentsel Tasarım Müdür Yardımcıları Sn. Hayrettin Özmen ve Sn. Mustafa Tekoğlu, Park Bahçeler Müdürü Sn. Hülya Demirkol, İSTAÇ Müdür Yardımcısı Sn. Ruhi Kelleci, Emlak Müdürü Sn. Şenay Şimşek, Anadolu Yakası Zabıta Müdürü Sn. Nazan Başelli, Atık Yönetim Müdür Yardımcısı Sn. Mesut Özden, Deniz Hizmetleri Müdür Yardımcısı Sn. Suat Biçer, Şehir Planlama Müdür Yardımcısı Sn. Gökçe Dede ve Alt Yapı Proje Müdür Yardımcısı Sn. Fatih Yıldız kulübümüzün geleceği için bir araya geldi.

Sahil Spor Tesislerimiz‘in daha verimli, güvenli ve çevreci bir şekilde kullanılması adına yapılabilecek çalışmaları yerinde değerlendiren heyete; Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Vedat Özan, Başkan Yardımcımız Sn. Sedat Soybay,  Genel Sekreterimiz Sn. Ali Rıza Değer, Saymanımız Sn. Ziya İmer, Sportif Üyemiz Sn. Ömer Kubalas ve Viskomodorumuz Sn. Burçin Kandemir eşlik ederek tesislerimiz hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Marmara Yelken Kulübü sosyal tesislerinde devam eden toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Vedat Özan ilgili konuları içeren sunumunu gerçekleştirerek taleplerimiz ve kulübümüzün yürüyüşünü güçlendirebilecek adımlar hakkında önerilerde bulundu. Viskomodorumuz Sn. Burçin Kandemir ise tesislerimiz hakkında hazırlamış olduğu mühendislik raporuyla önemli ve teknik konulara değinerek bilgilendirmeler yaptı.

Sn. Murat Yazıcı; ”Gençlik Spor Müdürlüğümüz ve Spor A.Ş. vasıtasıyla çok nitelikli projelere imza attığımızı düşünüyorum. Sayın Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun spor alanında geniş bir vizyonu var. Bu vizyonun parçalarından bir tanesi de özellikle Olimpik alanlarda İstanbul’da projelere imza atmak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak işletmekte olduğumuz spor alanlarında genelde popüler olarak nitelendirebildiğimiz sporlar alanlarına ilişkin faaliyetlerimiz var. Yelken sporu gibi spesifik bir alanda, 61. yılını yaşayan Marmara Yelken Kulübü gibi köklü bir kulüple belirli noktalarda iş birlikleri vasıtasıyla bu spora destek olmak çalışma modellerimizden birisi olacak” diyerek ilgili birimlerine konu ile ilgili direktifler verdi.

Paylaş