QR KAPI GİRİŞ UYGULAMAMIZ BAŞLIYOR

587
Görüntüleme

Üyelerimizin güvenliği için kapı giriş sistemimizi teknolojik yenilikler ile güncelliyoruz. Üyelerimiz, üyelerimizin eşleri ve misafirlerimiz İCARD Mobil uygulamamız üzerinden oluşturacağı Dijital Üyelik QR Kartı ile kulübümüze girişlerini sağlayabilecekler.

Dijital QR Kod uygulaması ile restoranda üyelerimize özel uyguladığımız %20 indirimi girişte yapacağınız Check-in ile aktif olacak.

Özel bir algoritma ile hazırlanan ve her 5 saniyede bir değişen kare kodlar, bir başkasının kartı ile kulübe giriş yapmaya çalışanların önüne geçmiş olacak. Misafir, kontrol – kayıt sistemimiz mobil uygulama üzerinden yönetilerek kontrol mekanizmasının en üst seviyeye taşınması sağlanacak.

Üyelerimizin eşleri de ”Üye Eşi” olarak sisteme dahil edilebilecek. Eşlerinizin bilgilerini WHATSAPP DESTEK HATTI mızdan bize iletip güncellemenizin sonrasında, mobil uygulama aktivasyon bilgileri Üyelerimizin Eşlerine ‘de iletilecek. 

”iCard uygulaması sadece iOS (Apple) ve Android (Google) işletim sistemlerinin aşağıda belirtilen versiyonları (ve üstü) kullanan akıllı telefonlarda çalışabilmektedir. iOS (Apple) 10 ve üzeri – Android (Google) 5 ve üzeri.”

Biyometrik veri alınarak geçiş kontrol yapılmasının KVKK ve ilgili yönetmelikler ile dezavantajlar yaratması sonrası, kartlı geçiş sistemlerine göre çok daha güçlü bir alternatif olarak geliştirilen Karekod ile geçiş; Kulübümüz için en modern ve etkili geçiş kontrol yöntemi olarak değerlendirilmiştir.

Bu süreçte gerek üyelerimiz gerekse üyelerimizin eşlerinin bilgilerinin tarafımıza eksiksiz güncel hali ile ulaştırılması önemlidir.

Mobil uygulamaya geçiş sürecinde tarafınıza gerekli giriş bilgileri en kısa zamanda ulaştırılacaktır. Bu süreçte oluşturmuş olduğumuz WHATSAPP DESTEK HATTI ile bize kolayca yazıp destek alabilirsiniz.

Uygulamayı kurdukdan sonra yaşanabilecek muhtemel problemler ve çözümleri;

Uygulamaya giriş;

Marmara Yelken Kulübü tarafından gönderilecek Geçici kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığınızda sistem yeni kullanıcı adınızı ve şifrenizi oluşturmanızı isteyecektir. Aynı zamanda giriş yaptığınız cihaz bilgisi de hesabınız ile eşleştirilecektir. Cihazınızı değiştirirseniz, kulübümüzden aktivasyon talebinde bulunmanız gerekir.

Parola unutma;

Ekranda yer alan Parolamı Unuttum seçeneğine tıklayarak açılan ekrana kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi yazdığınızda sistem tanımlı e-posta adresinize yeni şifre oluşturabilmeniz için doğrulama kodu gönderecektir. Kodu girerek yeni parolanızı oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı adı unutma;

Ekranda yer alan Parolamı Unuttum seçeneğine tıklayarak açılan ekrana e-posta adresinizi yazdığınızda sistem tanımlı e-posta adresinize yeni şifre oluşturabilmeniz için doğrulama kodu ile birlikte kullanıcı adınızı da gönderecektir. Ayrıca WHATSAPP DESTEK HATTI mız dan da bu bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Telefon değiştirme;

Yeni bir telefon aldığınızda eski telefon aktivasyonun iptal edilmesi gerekir. Bu işlemi kulübümüzden talep edebilirsiniz. Sonrasında yeni telefonunuz ile giriş yaptığınızda cihazınızı doğrulamak için tanımlı e-posta adresinize doğrulama kodu gelecektir. Kodu girerek yeni telefonunuzu aktif edebilirsiniz.

iCard uygulamasını kullanırken yukarıda açıklanmamış bir hata ile karşılaştıysanız lütfen  WHATSAPP DESTEK HATTI mızdan bize ulaşınız.

Paylaş