Olağan Genel Kurulumuz Gerçekleşti

409
Görüntüleme

03 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen Genel Kurul Toplantısında, önce 2017 yılı faaliyetleri sunuldu, spor faaliyetlerine gelindiğinde kulübün Milli Takım sporcularından ve kulüp üyesi Nogay Dökmeci sunumu yaptı. Günün bir diğer sürprizi de tüm takım sporcularının Genel Kurulu ziyareti oldu. Açıklanan faaliyetler, gelir-gider tabloları ve Denetim Kurulu raporunun ardından dönemin Yönetim ve Denetim Kurulları ayrı ayrı ibra edildi.

Genel Kurul seçimliydi, yeni Yönetim Kurulu, Komodor, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Üye Adaylarını Değerlendirme Kurulu üyeleri belirlendi.

Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen Genel Kurulda seçim, Açık olarak Blok liste oylanarak yapıldı. 3 Dönem üst üste  görevde olan ve üyelerinin büyük sevgisi ve güvenini kazanan Başkan Sn. Vedat Özan ve Yönetimi Genel Kurula katılan üyelerin  tamamından evet oyu aldı.

Başkan Sn. Vedat Özan;

Öncelikle emeği geçen herkese ve hava şartlarında rağmen sağladığınız katılım için teşekkürlerini sunuyorum. Geçmiş dönem Yönetim Kurulunda beraber görev aldığımız, İl Yelken Temsilcisi Sn. Tamer Dökmeci’ye ve bundan sonra görevine Denetim Kurulunda devam edecek olan Sn. Mehmet Berker’e emekleri için ayrıca teşekkür ederim, uzaklaşmayacağız hep beraberiz… 4. döneme birlikte oylarınızla adım attık. Yönetim Kurulu olarak burayı bu güne kadar evimiz gibi gördük. Marmara Yelken Kulübü’nde görev yapmak bir onurdur. Yeni Yönetimimizle 6 yılı aşkın süredir nasıl el birliğiyle çalıştıysak, rüzgarımızda kolayımıza olursa daha da iyisini yapmaya çalışacağız. Sizlerin de kulübümüze katkısı olacak fikirleri varsa beraber çalışmak için istediğiniz zaman bir araya gelebiliriz, bundan mutluluk duyarız. Daha yapacağımız çok şey var.. Yeni Yönetime başarılar diliyorum…

Divan Başkanı Sn. Nazım Öz;

Görevden ayrılan geçmiş Yönetime yaptıklarından dolayı teşekkür ediyor, Yeni seçilen Yönetim kuruluna başarılar diliyoruz…

Diyerek toplantıyı sonlandırdı.

Yapılan seçimle MYK Kurulları aşağıdaki şekilde oluştu;

YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER

1- Vedat Özan 1- Ziyaeddin İmer
2- Dr. Sedat Soybay 2- M. Harun Bozkurt
3- Ali Rıza Değer 3- Tuluğ Edige
4- Dr. İsmail Küçük 4- Aydın Atalay
5- H. Aylin Babacan 5- Okşan Yücel
6- Burçin Ahıskal  6- Ali Alakuş
7- Ömer L. Kubalas 7- K. Celaleddin Alibeşeoğlu

KOMODOR

Dr. H. Haluk Babacan

DENETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER

1- Mehmet Berker 1- Av. M. Ethem Alkan
2- Talip Sümerkan 2- M. Sıtkı Güngör
3- Prof. Dr. Kerem Sarıoğlu 3- Y. Sedat Arıman

DİSİPLİN KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER

1- İbrahim Aybar 1- Oktay Aysal
2- Av. Tülin Şiper 2- Av. Mehmet Özhabeş
3- Turgut Altınok 3- Ali Rasih Atalay
4- Şemsettin Üstündağ 4- Av. Kemal Çavuşoğlu
5- Turhan Göker 5- Av. Kadir Böğürcü

ÜYE ADAYLARINI DEĞERLENDİRME KURULU 

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER

1- Ayşe Parman 1- Parman İnanoğlu
2- Kerim Kerimoğlu 2- Fatma Şengör
3- Cavit Bozok 3- Baran Edige
4- Girgin Merter 4- Saruhan Çınay
5- Hakan Eray 5- Yasemin Oruz
6- Burhanettin Anamur
7- Ayşe Salman

Paylaş