MYK – Petrol Ofisi Kupası

44
Görüntüleme

02 – 03 Ağustos tarihlerinde Marmara Yelken Kulübü’nün organizasyonu ile PETROL OFİSİ A.Ş.’nin sponsorluğunda düzenlenecek  “MYK – PETROL OFİSİ KUPASI” yarışları Caddebostan açıkları ve çevresindeki parkurda gerçekleştirilecektir. 02 Ağustos Cuma yarışın ilk günü, günün ilk yarışı için birincilerine Sporturist A.Ş.’nin katkılarıyla Lütfullah Taşçı özel ödülü verilecektir.

03 Ağustos Cumartesi günü Marmara Yelken Kulübü Sosyal Tesislerinde saat 18:30’da gerçekleştirilecek Ödül Töreni ile yarışlarda dereceye giren sporculara ödülleri verilecektir.

1941 Yılında kurulan, pazar lideri olmanın ötesinde örnek alınan, yaptığı izlenen, fikir ve yaklaşımı önemsenen, insana ve teknik emniyete öncelik veren bir sektör lideri olmayı hedefleyen 78 yıllık büyük kuruluş PETROL OFİSİ ile 1958 yılında kurulmuş federe bir kulüp olarak birçok milli sporcuyu ve başarıyı bünyesinde barındırmış, yelken sporunun özendirilmesi ve geliştirilmesini amaç edinmiş 61.yılını kutlayan Marmara Yelken Kulübümüzün bu güzel birlikteliği ile rüzgarımız bol pruvamız neta olsun…

Yarış İlanını Görüntülemek İçin Tıklayınız.

Paylaş