Mithat Oranos Sporturist A.Ş. Kupası Tamamlandı.

104
Görüntüleme

06 – 07 Temmuz 2019 tarihlerinde Marmara Yelken Kulübü organizasyonuyla düzenlenen MİTHAT ORANOS SPORTURİST A.Ş. KUPASI, PİRAT LİGİ 4. AYAK Yarışları yoğun sporcu  katılımıyla gerçekleştirildi.

Yarışlara yaklaşık 160 tekne 180 sporcu katılımıyla gerçekleşirken Caddebostan sahilinden yarışı takip eden izleyiciler için büyük bir görsel şölen yaşandı. Rüzgarın geç gelmesine rağmen 2 gün süren yarışlar planlandığı gibi gerçekleştirildi. Yarışlara İstanbul’da ki yelken kulüpleri dışında PİRAT LİGİ 4. AYAK Yarışları kapsamında il dışından katılan pirat sporcuları da oldu. 07 Temmuz Pazar günü Marmara Yelken Kulübü’nde gerçekleştirilen Ödül Töreni ile yarışlarda dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.

Marmara Yelken Kulübü olarak Optimist A,B ve C takımlarımızdan oluşan 13 sporcumuz ile katıldık. Optimist sınıfı genel klasmanında sporcularımızdan Kerem Can Kandemir 2., Arda Çavuşoğlu 8., Burak Cengiz 13., Ela Naz Bayık 22., Uraz Ilgaz Erkin 25., Demir Aksade 26., Alp Çayırezmez 30., Nil Aydın 33. ve Melis Soydaş 37.sırada yer aldı.

Optimist sınıfı junior klasmanında ise sporcularımızdan Mete Erol 7., Rıdvan Eren Akyıl 17., Poyraz Belgen 22., Ercüment Asilkan Öğüt 27. ve Mehmet Akbaş 28.sırada yarışları tamamlamışlardır.

Genel Sonuçlar İçin Tıklayınız.

View this post on Instagram

İlk gün görüntüleri

A post shared by Marmara Yelken Kulübü (@marmarayelkenkulubu) on

 

Paylaş