Kulübümüzün 60. Yıl Dönümü Kutlaması Gerçekleşti.

1119
Görüntüleme

Kulübümüzün 60. Yıl Dönümü Kutlaması 8 Eylül tarihinde, üyelerimizin ve misafirlerimizin yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleşti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Vedat Özan gecenin açılış konuşmasını yaparak Marmara Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerini, Komodorumuzu ve Viskomodor’umuzu sahneye davet etti.

MYK Yönetim Kurulu Üyeleri, Komodor, Viskomodor

Başkanımız Sn. Vedat Özan aramızda bulunan değerli konuklarımız; Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Deniz Albay Sayın Haldun Güleryüz, Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Deniz Albay Sayın Soner Öksüz, Emekli Tümgeneral Sayın Tarık Özkut, 24. Dönem CHP Millet Vekili Sayın Kadir Gökmen Öğüt, İstanbul İl Yelken Temsilcisi Sayın Tamer Dökmeci, Türkiye Yelken Federasyonu Geçmiş Dönem Başkanlarından ve İstanbul Yelken Kulübü Komodoru Sayın Ahmet Saruhan, Galatasaray Yelken Şubesi Yöneticileri Sn. Cem Emiroğlu ve Sayın Çağatay Cevatoğlu, Heybeli Ada Su Sporları Kulübü Başkanı Sayın Ercan Özboyacı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Genç, Burgazada Adalar Su Sporları Kulübü Yelken Şube Başkanı Sayın Mehmet Karu, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Turgut Kutlu, Marina Dragos Yelken Kulübü Başkanı Sayın Hakan Ertunk ve Başkan Yardımcısı Sayın Derya Özdemir, Balıkadamlar Kulübü Başkanı Sayın Nezih Saruhanoğlu, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü Genel Müdürü Sayın Cahit Üren, A Spor Yayın Müdürü Sayın Ender Bilgin, Sporturist A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri , Vesta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Bozkurt ve Başkan Vekili Sayın Aziz Bozkurt ve son olarak Türk Telekom A.Ş Yöneticilerinden Sayın Ersay Yılmaz’ a hoşgeldiniz diyerek gecemizi onurlandırdıkları için teşekkürlerini sundu.

Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Deniz Albay Sayın Soner Öksüz, Başkanımız Sayın Vedat Özan’a Donanma Komutanlığı hatırası olarak plaket ve şapka hediyelerini takdim ederek ”Güzel ortamı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz, aranızda olmaktan onur duyduk” dedi.

MYK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vedat Özan, Albay Sayın Haldun Güleryüz ve Eşi

Ardından plaket törenine geçildi.

A Spor Yayın Müdürü Sayın Ender Bilgin’e Plaketini İstanbul Yelken Kulübünü Komodoru Ahmet Saruhan Verdi…
Vesta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Bozkurt’a Plaketini Başkan Yardımcımız Sayın Dr. Sedat Soybay verdi.
MASS Arıtma Sistemleri A.Ş Yön. Kur. Başkanı Sayın Dr. Sedat Soybay’a plaketini Başkanımız Sayın Vedat Özan verdi.
Türk Telekom A.Ş. Yöneticisi Sayın Ersay Yılmaz’a plaketini Başkanımız Sayın Vedat Özan verdi.
Danışmanımız Sayın Tuluğ Edige’ye Plaketini Teknik Üyemiz Sayın Ömer Kubalas verdi.

Gecenin bir diğer sürprizi ise başarılı sanatçı Bora Öztoprak’tı. Bora Öztoprak bir buçuk saat sahnede kalarak geçmişten günümüze gelen en popüler şarkılarına canlı orkestrası eşliğinde sahnede yer verdi.  Sahne performansının hemen ardından Başkanımız Sayın Vedat Özan, Sanatçı Bora Öztoprak’a hatıra paramızı takdim ederek teşekkürlerini sundu.

Bora Öztoprak Sahnede…
Başkanımız Sayın Vedat Özan ve Sanaçtı Sayın Bora Öztoprak

Gecemiz Bora Öztoprak’ın oğlu Dj Ardahan Öztoprak’ın performansı ile davam ederken, 60. Yıl pastamızı kulübümüzün en eski üyelerini sahneye davet ederek birlikte kestik.

Gecemize ait birbirinden renkli kareleri içeren 60. Yıl fotoğraf arşivi için buraya tıklayınız. Rüzgar Gibi Geçen Nice 60 Yıllara !

Paylaş