Kardeşlik Bisiklet Turu 19 Mayıs Günü Gerçekleşti.

252
Görüntüleme

Kardeşlik Bisiklet Turu, babasının kullandığı bisikletin arkasına bağlı koltuğunda seyahat eden 21 aylık Deniz Bebek’ten 81 yaşındaki Alper Altuğ’a kadar her yaştan 76 katılımcı ile gerçekleştirildi.

Sabah 09.30’da Fenerbahçe Dalyan’dan hareket eden grup Caddebostan, Bostancı, Maltepe güzergahını izleyerek Kartal sahile ulaştı. Burada verilen molanın ardından geri dönen grup Maltepe Orhangazi Şehir Parkı içinde bulunan veledroma uğrayıp birkaç tur attıktan sonra yola devam etti.

Lastiği patlayana, yorulana “Kardeşlik” gereği anında destek verilen tur herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan kulübümüzün sahil tesislerinde sonlandırdı.

Kulübümüzün ev sahipliğinde gerçekleştirilen ödül töreninde Kardeşlik bisiklet turu katılımcılarına günün anısına madalya ve beratlarını Kulüp Başkanımız  Sn.Vedat Özan, Yolda ve Birlikte Grubu Başkanı Sn. Kaan Özçelik, Teknik Üyemiz Sn. Burçin Ahızkal ve Kulüp Müdürümüz Sn. Begüm Berker birlikte taktim etti.

Günün bir diğer sürprizi ise Perküsyon sanatçısı Sn. Hasan Subaşı yönetiminde ”İstanbul Samba Grubu’nun sergilediği konser oldu.

Paylaş