DAK-SAR Üyeleri Kulübümüzde Rütbe Töreni Düzenledi.

325
Görüntüleme

Türkiye’nin denizde arama kurtarma konusunda önemli sivil toplum kuruluşları arasında yer alan DAK-SAR, üyeleri için Marmara Yelken Kulübü’nde rütbe töreni düzenledi. Derneğe yeni katılan üyelerin tanıtıldığı etkinlikte, 5-10-15 yılllık üyelerin de rütbeleri takıldı.

Denizclilik dünyasından birçok işadamı ve yöneticinin katılım gösterdiği etkinliğe, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Vedat Özan ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn. Dr. Sedat Soybay’da katıldı.

Törende bir konuşma yapan DAK-SAR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Argıç, DAK-SAR’ın denizlerde arama kurtarmanın teminatı olduğunu belirterek, geçtiğimiz aylarda Bostancı sahilinde düşen helikoptere ilk ulaşan ekiplerin kendileri olduğunu hatırlattı; “7/24 nöbette olan DAK-SAR gönüllüleri, denizde arama kurtarma için sürekli nöbetteler. Hepsini canı gönülden kutluyorum” dedi. Organizasyonun ev sahibi Marmara Yelken Kulübü’ne DAK-SAR’ a olan katkılarından dolayı teşekkür ederek, destek ve iş birliğinin karşılıklı devam etmesini arzuladıklarını dile getirdi.

Paylaş