Cumhuriyet Bayramı Kupası Tamamlandı

235
Görüntüleme

İstanbul İl Yelken Temsilciliği’nin organizasyonu, Marmara Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Kupası yarışlarıyla, Cumhuriyetimizin 96. Yılını büyük bir coşkuyla kutladık.

26-27-28-29 Ekim tarihlerinde dört gün olarak planlanan yarışların ilk iki günü rüzgarın uygun olmasıyla planlandığı gibi günde üçer yarış olarak gerçekleştirildi. Yarışın üçüncü günü rüzgarın geç gelmesiyle tek yarış yapılabildi, son gün rüzgarsızlık nedeniyle yarış yapılamadı.

Cumhuriyet Bayramı Kupası yarışımızın Ödül Töreni 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Marmara Yelken Kulübü’nün lokalinde düzenlenerek dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi. Ödül Töreni’ne Kadıköy Belediye Başkanı Sn. Şerdil Dara ODABAŞI ve Yardımcısı Sn. Mustafa OLTULU da katılarak onurlandırdı.

Sn. ODABAŞI konuşmasında, 2020 yılının Haziran ayında düzenlemeyi planladıkları Kadıköy Yelken Yarışları hakkında bilgi verdi ve bu yarışları ileriki yıllarda büyüterek sadece Kadıköy Bölgesi’nde ki kulüplerin katılımıyla gerçekleşmesi değil Uluslararası bir yarış organizasyonu haline getirmek istediklerini ve organizasyonların Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Mustafa OLTULU’nun yakın takibinde olacağını belirtti.

Marmara Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Vedat ÖZAN Kadıköy Belediye Başkanı Sn. Şerdil Dara ODABAŞI’na Türk Bayrağı ve Kulüp flaması hediye ederek Yelken Sporuna verdikleri destek için, kulüplerini onurlandırdığı için teşekkürlerini sundu.

Yarış sonuçlarını görüntülemek için tıklayınız.

Paylaş