Kulübümüzün 63. Yıl Kutlaması Gerçekleşti

106
Görüntüleme

Kulübümüzün 63. yıl dönümü kutlaması 25 Eylül tarihinde, üyelerimizin ve misafirlerimizin katılımlarıyla gerçekleşti. Pandemi şartlarından dolayı bir yılı aşkın süredir düzenleyemediğimiz yıl dönümü kutlamamızda, aramıza yeni katılan üyelerimiz de tanıtılarak takdim edildi.

2019 – 2020 yılları arasında aramıza katılan 41 yeni üyemiz olmuştu. Gecemize katılım sağlayan yeni üyelerimize Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Vedat ÖZAN yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından sahneye davet ederek kulüp rozetlerimizi ve flamalarımızı hediye etti.

Fuat Topdemir
Fatma Figen İzmir
Mehmet Ömer İnan
Şehnaz Yücel
Birgül Sarsın Dokuzcan
Habibe Arzu Gümüşkaynak

Bu yıllarda aramıza katılan yeni üyelerimizin yanı sıra Onursal Üyelerimiz de olmuştu. Aramıza katılan Onursal Üyelerimizi de hatırlatmak istedik;

Geçmiş dönem Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mustafa Kemal Ulusu, Değerli Müzisyen Sayın Orhan Osman, İş dünyasının üst düzey yöneticilerinden Sayın Arif Sancaktaroğlu, Eski T.C. Çevre Bakanı Sayın Ali Talip Özdemir, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Murat Yazıcı.

Organizasyonumuzun devamında Başkanımız Sayın Vedat Özan, Yönetim Kurulu Üyelerimizi de sahneye davet ederek, kulübümüze katkıları olan kişilere teşekkür plaketlerini takdim etti.

Sayın Sedat Soybay, Sayın Vedat Özan, Sayın Ali Rıza Değer, Sayın Ziya İmer ve Sayın Ömer Kubalas (Soldan- Sağa) Organizasyonda bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimiz.
20 YILDIR KULÜBÜMÜZDE GÖREV ALAN, ELİNDEN HER İŞ GELEN, NE ZAMAN NEYE İHTİYAÇ OLSA KOŞUP YAPAN, SAHİL TESİSİ SORUMLUMUZ SAYIN BAHADIR ÖZER
BAŞ DANIŞMANIMIZ SAYIN DARİO PORSEMAY
VESTA TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN KEMAL BOZKURT
DİVAN VE DİSİPLİN KURULU BAŞKANIMIZ, SAYIN İBRAHİM AYBAR
VE TÜM MARMARA YELKEN KULÜBÜ PERSONELİ

Gerçekleşen plaket ve teşekkür törenimizin sonrasında kulübümüzün vazgeçilmez müzisyenlerinden Erhan ekip arkadaşıyla beraber sergilediği canlı performansıyla gecemize renk katarak eğlenceli anlar yaşattı.

Gecemize ait fotoğraf ve video arşivini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

Paylaş