Marmara Yelken Kulübü
1958






Sportif Faaliyetler
Kurumsal Bilgiler


  • Celal ÜLKEN
    04.01.1959 - 03.01.1960 Tarihleri arasında 1 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Celal Ülken’e kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız
  • Şehsuvar MENEMENCİOĞLU
    03.01.1960 - 29.01.1962 Tarihleri arasında 2 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Şehsuvar Menemencioğlu’na kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Cemil PARMAN
    29.01.1962 - 02.02.1964 Tarihleri arasında 2 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Cemil Parman’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Behiç BAŞAK
    02.02.1964 - 01.02.1967 Tarihleri arasında 3 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Behiç Başak’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Sezai CANKUT
    01.02.1967 - 16.02.1968 / 08.02.1979 - 09.03.1983 Tarihleri arasında toplam 5 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Sezai Cankut’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • İsmet ORUZ
    09.02.1968 - 06.02.1972 / 05.02.1977 - 08.02.1979 Tarihleri arasında toplam 6 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın İsmet Oruz’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Lütfullah TAŞCI
    06.02.1972 - 07.02.1973 / 03.02.1974 - 09.02.1975 Tarihleri arasında toplam 2 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Lütfullah Taşçı’ya kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Mithat ORANOS
    07.02.1973 - 03.02.1974 Tarihleri arasında 1 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Mithat Oranos’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Lütfullah TAŞCI
    06.02.1972 - 07.02.1973 / 03.02.1974 - 09.02.1975 Tarihleri arasında toplam 2 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Lütfullah Taşçı’ya kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • A.Kerim KERİMOĞLU
    09.02.1975 - 05.02.1977 Tarihleri arasında 2 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Abdülkerim Kerimoğlu’na kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • İsmet ORUZ
    09.02.1968 - 06.02.1972 / 05.02.1977 - 08.02.1979 Tarihleri arasında toplam 6 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın İsmet Oruz’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Sezai CANKUT
    01.02.1967 - 16.02.1968 / 08.02.1979 - 09.03.1983 Tarihleri arasında toplam 5 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Sezai Cankut’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Hüseyin DOĞANER
    09.03.1983 - 21.04.1986 Tarihleri arasında 3 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Hüseyin Doğaner’e kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Uğur DÖRTBUDAK
    21.04.1986 - 23.02.1987 Tarihleri arasında 10 ay süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Uğur Dörtbudak’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Teoman YELKENCİOĞLU
    23.02.1987 - 15.02.1988 / 25.01.1998 - 25.01.2004 Tarihleri arasında toplam 7 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Teoman Yelkencioğlu’na kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • İsmet Yaşınel
    15.02.1988 - 13.02.1989 Tarihleri arasında 1 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın İsmet Yaşınel’e kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Müfit DOĞANER
    13.02.1989 - 28.04.1990 / 29.05.1990 - 17.05.1991 / 28.01.1996 - 25.01.1998 Tarihleri arasında toplam 4 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Müfit Doğaner’e kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Hulki ORUZ
    18.05.1991 - 05.06.1991 / 05.06.1991 - 28.01.1996 / 30.01.2005 - 23.02.2007 Tarihleri arasında toplam 7 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Hulki Oruz’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Müfit DOĞANER
    13.02.1989 - 28.04.1990 / 29.05.1990 - 17.05.1991 / 28.01.1996 - 25.01.1998 Tarihleri arasında toplam 4 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Müfit Doğaner’e kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Teoman YELKENCİOĞLU
    23.02.1987 - 15.02.1988 / 25.01.1998 - 25.01.2004 Tarihleri arasında toplam 7 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Teoman Yelkencioğlu’na kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Azat BAYKAL
    25.01.2004 - 30.01.2005 Tarihleri arasında 1 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Azat Baykal’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Hulki ORUZ
    18.05.1991 - 05.06.1991 / 05.06.1991 - 28.01.1996 / 30.01.2005 - 23.02.2007 Tarihleri arasında toplam 7 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Hulki Oruz’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Kaya ÖRS
    23.02.2007 - 03.06.2007 Tarihleri arasında 4 ay süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Kaya Örs’e kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Burhan SARIOĞLU
    03.06.2007 - 31.10.2011 Tarihleri arasında 4,5 sene süreyle Başkanlık görevini üstlenen Sayın Burhan Sarıoğlu’na kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
  • Vedat ÖZAN
    02.11.2011 Tarihinde Başkanlık görevine gelen ve halen göreve devam eden Sayın Vedat Özan’a kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.