Marmara Yelken Kulübü
1958


Sportif Faaliyetler
Kurumsal Bilgiler
... Bu haber 1340 defa okunmuştur.

... 20.01.2017 12:06:09

...Yazdır

Değerli Üyelerimiz,

Uzun yıllar Restaurant hizmeti veren Vesta firması ile çalışmalarımız devam etmektedir.Özellikle son Divan Kurulu toplantımızda görüşülen konular ele alınarak istenilen düzeye ulaştırılmıştır. Kontrolümüzden geçerek onaylanan Menü listesindeki fiyatlar geçerli olup hiç bir ilave yapılmayacaktır. Sadece üyelerimizin yararlanacağı bir ilki sizlere sunmak istiyoruz.

ÜYELERE LİSTE FİYATLARINDAN %10 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

Hemen belirtmeliyizki Kulübümüze ÜYE OLMAYAN GİREMEZ kuralımız en disiplinli şekilde uygulanacaktır. Ancak Üye Misafiri, Kamu Yararına Çalışan Dernekler, Yardım Kuruluşları vs. Üye ve Yönetim izni ile giriş yapabilmektedir. Bu tür girişlerde İNDİRİM UYGULANMAYACAKTIR.

Değerli Üyelerimiz, Üye Giriş Kartınız yoksa veya eski ise mutlaka bilgi güncellemesi ve 1 adet fotoğrafınız ile müracaatınızı yapınız. Yeni üye kartınız yanınızda değilse İNDİRİM alamayabilirsiniz. Misafirleriniz beraberinizde değilse mutlaka telefon ile gelecek kişilerin isimlerini yazdırınız. Telefon veya bizzat bildirim yapılmamışsa misafiriniz yorulabilir.İNDİRİM sadece ÜYENİN bizzat ödemesi durumunda geçerlidir. Müşterek ödemelerde misafiriniz normal liste fiyatları üzerinden ödeme yapacaktır.

Kurallara uyarak ÜYELİK FARKINI yaşayalım.

İNDİRİM, Brunc, Özel Menü uygulama günleri veya Toplu anlaşmalı yemekler için geçerli değildir.

ÖZETLE;
1- Mevcut fiyatlarımız kontrol edilerek indirime gidilmiştir,
2- %10 Garsoniye kaldırılmıştır,
3- ÜYEMİZE %10 İNDİRİM UYGULAMASI GETİRİLMİŞTİR.

Bilgilerinize sunarız.

MYK Yönetim Kurulu

  İlgili Fotoğraflar